Опалення для дому та квартири
Обладнання з доставкою по Україні
Контактная информация

Пн–Сб: с 08–30 до 18–00

(066) 892-81-44
(097) 563-99-91
(093) 241-08-04

Ігор Іванович

Запірно-регулююча арматура

Продаж запірно-регулюючої арматури для інженерних систем

Запірно-регулююча арматура – ​​сантехнічні механізми, які забезпечують контроль, регулювання потужності, перекриття, перенаправлення потоку рідини в трубопроводі.

До регулюючої арматури відносяться групи безпеки, контрольно-вимірювальні прилади, запобіжні гідравлічні клапани, відвідники повітря, фільтри і змішувачі.

Запірну арматуру представляють крани, засувки, різні зворотні клапани.

Функції

  1. Запірна – перекриття потоку рідини чи газу.
  2. Регулююча – збільшення або зниження напору.
  3. Змішувальна – змішування різних потоків з різними тепловими характеристиками.
  4. Розподільна – поділ одного потоку на кілька дрібніших.
  5. Запобіжні – захист трубопроводу від надлишкового тиску рідини чи газу, повітря.
  6. Аварійна – повне відключення нагрівання або циркуляції у разі аварійної ситуації.

Види запірно-регулюючої арматури

  1. Крани (з кульовим, циліндричним або конусоподібним запірним механізмом). Найбільший вид запірного обладнання. Служать для повного перекриття потоку води чи газу. Мають два робочі положення: Відкрито та Закрито. Кранами, як правило, відсікається будь-яке обладнання, з метою швидкого та зручного демонтажу для технічного обслуговування або заміни.
  2. Засувки. Застосовуються у промислових інженерних мережах та трубопроводах діаметром понад 50 мм та робочим тиском понад 20 бар для плавного регулювання потоку. Бувають з повнопрохідною та усіченою пропускною здатністю.
  3. Вентилі за допомогою золотника на штоку, що обертається, регулюють натиск і напрямок потоку.
  4. Запобіжні клапани встановлюють у закритих системах опалення для захисту від надлишкового тиску. У разі критичного перевищення тиску в трубі, клапан відкривається і здійснює скидання необхідного об'єму рідини або газу до тих пір, поки тиск не нормалізується.
  5. Зворотні клапани пропускають потік одному напрямку. Це дозволяє регулювати потоки в системах з кількома встановленими паралельно генераторами тепла (наприклад, твердопаливним та електричним котлом).
  6. Контрольно-вимірювальні прилади (КВП): термометри, манометри, термоманометри служать візуального контролю параметрів робочої системи.
  7. Групи безпеки – комплексне рішення для контролю та захисту системи. На одній консолі розміщуються манометр, гідравлічний запобіжний клапан і відвідник повітря (повітряний клапан).
  8. Фільтри грубої очистки встановлюються на трубу для захисту насосів та інших механізмів від попадання бруду, окалини. Цим забезпечується триваліша експлуатація всієї системи.

Підбір запірно-регулюючої арматури

Елементи запірної арматури підбираються, виходячи з технічних характеристик трубопроводу та його геометричних параметрів. Крім цього, враховуються завдання, які необхідно вирішити: умови, термін експлуатації та вартість технічного рішення.

При виборі механізмів звертають увагу на:

  1. Технічні параметри трубопроводу (тиск, вид робочого середовища).
  2. Геометричні параметри та вага.
  3. Матеріал, з якого виготовлено механізм.
  4. Виробник часто служить гарантією певного рівня якості.
  5. Ціна та відносна вартість періоду експлуатації. Вища ціна найчастіше обертається нижчою вартістю експлуатації.

☎ 066-892-81-44 ✅ Групи безпеки, крани, запобіжні клапани, фільтри, КВП ✅ Актуальні Ціни, Доставка по Україні ➨ Умови роботи , безготівка з ПДВ ☎  (097) 563-99-91

Контактна інформація

Пн–Сб: с 08–30 до 18–00

(099) 207-30-65
(097) 563-99-91
(093) 241-08-04

Ігор Іванович