Опалення для дому та квартири
Обладнання з доставкою по Україні
Контактная информация

Пн–Сб: с 08–30 до 18–00

(066) 892-81-44
(097) 563-99-91
(093) 241-08-04

Ігор Іванович
Экосистем Инжиниринг

 

ECO СИСТЕМА - це

 

Опыт работы в теплотехнике

Досвід роботи в теплотехніці

Юридических лиц

Юридичних осіб

Физических лиц
Фізичних осіб

 

Котлов, баков, коллекторов и прочего теплового оборудования

Котлів, баків, колекторів та іншого теплового обладнання

Устанавливаем оборудование под ключ

Встановлюємо обладнання «під ключ»

12 месяцев на все работы

12 місяців на всі роботи

Система опалення під ключ

Зниження витрат на опалення - одна з найактуальніших завдань при дорожчають тарифах на енергоносії. Щоб зробити автономну систему опалення в приватному будинку, заміському котеджі або на дачі потрібно зробити теплотехнічний розрахунок опалювальної системи і зробити грамотний підбір обладнання. Правильна установка систем опалення передбачає попередні теплотехнічні розрахунки, в яких потрібно врахувати теплові втрати будівлі, витрата тепла на вентиляцію, а також необхідну потужність котла або теплового насоса.

Опалювальні системи приватного будинку

В кліматичній зоні України з середини жовтня до середини квітня потрібну температуру повітря в приміщеннях доводиться забезпечувати опаленням.

Люди звикли опалювати газом - це зручно. Але при опаленні газом немає впевненості в незмінності витрат. Тарифи на газ ростуть, калорійність метану в магістралях знижується, а стабільність подачі не гарантовано. При новому підключенні до газопостачання споживачі стикаються з різними тривалими узгодженнями і клопіткою отриманням дозволів.

Вихід з ситуації, що склалася - скористатися альтернативними опалювальними системами з Негазовий джерелами тепла:

  • котли для опалення: твердопаливний або електричний
  • тепловий насос

Опалення твердопаливним котлом

Системи автономного теплопостачання приватних будинків і виробничих приміщень, які використовують котли опалення на твердому паливі, економічніше газу в 2,5-4 рази. При цьому власник забезпечує свою енергонезалежність від поставок блакитного палива.

Обігріти будинок електричним котлом

Для заміських дач, коли газ або тверде паливо недоступні, електричний спосіб обігріву залишається єдиним способом. Це самий екологічно чистий і в той же час найдорожчий спосіб забезпечити тепло в приміщенні - в 1,5 рази дорожче газового, якщо платити за базовим тарифом. Для зниження платежів оформляють нічний тариф на електроенергію. Встановивши дво- або трьохзонний лічильник ви можете отримати в нічний час знижку 50% від стандартного тарифу. Крім цього надаються пільгові кіловат-години.

Теплові насоси для опалення будинків

В Україні, застосування теплових насосів для опалення приватних осель зростає з кожним роком, незважаючи на високу вартість покупки устаткування і його установки.

Головні переваги теплового насоса:
  1. Вищий рівень комфорту - для запуску насосу досить включити електроживлення.
  2. Дуже низькі витрати на отримання теплової енергії в процесі експлуатації. Витрати на електроенергію, в порівнянні з електричним котлом, виходять в співвідношенні 1: 4. А при пільговому нічному тарифі тепловий насос - найекономічніший.
  3. Екологічність: повітря біля будинку залишається чистим, адже в системі не спалюється органічне паливо.

Як правильно встановити опалювальну систему в будинку

Встановити в будинок опалення - справа відповідальна. Щоб теплопостачання відбувалося надійно і безпечно, а також приносило економію коштів, потрібно правильно його змонтувати і грамотно налаштувати. При монтажі потрібні знання і досвід. У таких випадках модернізацію і монтаж системи замовляють у професіоналів під ключ.

Інформація про теплотехнічне обладнання і теплопостачання

Вартість установки теплового насоса: як заплатити менше

Система опалення з тепловим насосом повітряного або геотермального типу для кожного об'єкта унікальна. Для того, щоб визначити ціну на тепловий насос з установкою, після вивчення умов на місці, ми складаємо схему монтажу всього необхідного обладнання. На монтаж теплового насоса під ключ ціна складається з вартості всіх монтажних робіт і складових системи опалення, з урахуванням вже наявного в будинку обладнання.

Електричне опалення

Електричне опалення будинку часто стає єдиним розумним і доступним рішенням. Детальніше про існуючі види опалення на електриці. Як зробити електроопалення економним.

Розрахунок вартості монтажу опалення в приватному будинку

Для розрахунку вартості установки або заміни системи опалення в приватному будинку важливо заздалегідь знати, скільки грошей буде коштувати кожен етап робіт. Точну суму взяти відразу ніде. Кожен об'єкт унікальний. Від чого залежить загальна ціна, ми розібрали в статті нижче.