Опалення для дому та квартири
Обладнання з доставкою по Україні
Контактная информация

Пн–Сб: с 08–30 до 18–00

(066) 892-81-44
(097) 563-99-91
(093) 241-08-04

Ігор Іванович

Водонагрівачі

Помощь инженера теплотехника

Водонагрівач: як вибрати потрібну модель?

За призначенням

Необхідність купити водонагрівач виникає при відсутності централізованого ГВП. Круглий рік установка водонагрівача забезпечує теплою водою кухню, душову, ванну в квартирі, приватному будинку, на дачі і в громадському закладі. Електричні водонагрівачі - найпоширеніший вид нагрівачів води, що встановлюється в квартирах багатоквартирних будинків.

Правильно вибравши оптимальну модель для своїх потреб, ви будете отримувати повне задоволення від користування водонагрівачем весь термін експлуатації.

Види бойлерів

За способом зберігання і подачі гарячої води конструкції бувають проточними або накопичувальними бойлерами, з ємностями від 6 до 1000 л.

Залежно від джерел теплової енергії нагрівачі води класифікуються за 5 основних типів:

Бойлери електричні - накопичувальні ємності, для нагріву води використовують вбудовані електричні нагрівальні елементи - Тени. Можуть підключатися до однофазної (220 В) або трифазної (380 В) електромережі. Споживана потужність електроводонагрівачі - від 1 до 2,2 кВт - забезпечується тенами двох видів: "мокрими" і сухими ".

Проточні електричні водонагрівачі встановлюються на водопровід і гріють проточну воду безпосередньо, безпосередньо при відкритті крана. Витрачають електроенергію тільки тоді, коли відбувається витрата гарячої води. Потужність проточних водонагрівачів від 4 до 30 кВт, напруга 220 або 380 (9 кВт і вище).

Бойлери непрямого нагріву встановлюються в будинках, де можливе підключення додаткових джерел нагріву - твердопаливного, газового котла, теплового насоса або сонячного колектора. Вода для ГВП нагрівається непрямим способом в проточному теплообміннику від нагрітої води в основному баку. Обсяг бака і розміри змійовидного теплообмінника визначають теплову потужність водонагрівача непрямого нагріву. Різні моделі мають один або два змійовика, що впливає на їх функціональні можливості. Подачу гарячої води з теплообмінника до споживачів забезпечує циркуляційний насос.

Комбіновані бойлери нагрівають воду від вбудованого теплообмінника, до якого підведено контур від зовнішнього нагрівального обладнання, і вбудованого електричного ТЕНа. При правильних попередніх розрахунках і установці, комбінація варіантів нагріву забезпечує економію коштів на ГВС будинку до 30%.

У нас представлені спеціалізовані види водонагрівачів, які "заточені" під спільну роботу з тепловими насосами і сонячними колекторами. Такі моделі оснащені функцією рециркуляції.

Газові колонки - традиційний вид обладнання, для нагріву проточної води через теплообмінник за допомогою газового пальника.

Форми і способи монтажу

Водонагрівач - не тільки теплотехнічне обладнання, а й частина інтер'єру. У нас представлені конструкції циліндричної і прямокутної форми. Кріплення баків до 200 л настінні. Для ємностей понад 200 літрів пропонується підлогове розміщення.

Вертикальні корпуси поширені більше. А для розміщення в приміщеннях з обмеженим простором пропонуємо купити водонагрівач горизонтальний, який можна закріпити над підлогою або під стелею. У цьому випадку важливо передбачити сторону, з якої необхідно підводити комунікації. Ми допомагаємо підібрати і купити бойлер з правим або лівим підключенням водопровідних труб.

Як вибирати модель водонагрівача?

Інтернет-магазин "ЕКО Система" не виробляє водонагрівачі, тому ми не є прихильниками якогось одного бренду. На свою роботу ми даємо гарантію, тому нам важливо продати ту модель водонагрівача, яка максимально вирішить завдання покупця.

Правильний монтаж бойлера важливий для довговічнї і ефективної експлуатації обладнання.

При підборі конкретної моделі водонагрівачів для клієнта ми враховуємо:

  • необхідна витрата гарячої води;
  • доступні джерела теплової енергії для нагріву;
  • габарити приміщення, де буде встановлено обладнання;
  • передбачуваний режим користування гарячою водою;
  • технічні характеристики бойлерів, в т. ч. якість теплоізоляції;
  • фінансові можливості покупця.

Правильний підбір обладнання забезпечує комфорт при експлуатації, а також, економію коштів на енергоносії.

Максимальну ефективність водонагрівачі з електричним теном або підключення до електрокотлів показують при експлуатації з нічним тарифом на електроенергію.

Водонагрівачі: відповіді на типові запитання


В інтернет-магазині "ECO Система" представлено понад 550 найменувань водних нагрівачів різних типів і виробників. Для того, щоб купити обладнання для нагріву води, виберіть потрібну модель і оформите заявку на сайті або по телефону. Замовлення доставляємо "Новою поштою" в усі міста і населені пункти України.
Установку нагрівачів води наша компанія виконує в місті Дніпро і приміських районах. З гарантією на якість робіт! Вартість установки бойлера з підключенням від 3000 гривень.
Ціни на водонагрівачі залежать від типу і розміру ємності. Самі невеликі бойлери об'ємом 20 л стоять от 4000 грн. Проточні нагрівачі води - від 4100 грн. Чим вище потужність, тим дорожче. Баки непрямого нагріву обійдуться від 8560 до 93600 грн. Ціну обраної можделі краще уточнити по телефону у менеджера.
Найпопулярніші водонагрівачі в Україні - Drazice(Словаччина), ELDOM (Болгарія) і BOSCH.
Найдорожчі нагрівачі води, представлені в нашому магазині, - ELDOM (Болгарія) від 2690 грн., Willer - китайського сертифікованого виробництва.
В інтернет-магазині "ECO Система" передоплата можлива, за бажанням клієнта, але не обов'язкова. Ви можете замовити доставку замовленої продукції післяплатою і оплатити товар після отримання та огляду на "Новій пошті".
Контактна інформація

Пн–Сб: с 08–30 до 18–00

(099) 207-30-65
(097) 563-99-91
(093) 241-08-04

Ігор Іванович