Опалення для дому та квартири
Обладнання з доставкою по Україні
Контактная информация

Пн–Сб: с 08–30 до 18–00

(066) 892-81-44
(097) 563-99-91
(093) 241-08-04

Ігор Іванович

Обладнання для інженерних систем

Обладнання для обв'язки котлів, теплонасосів, теплоакумулюючих баків

Приклад обв'язки котла опалення

Призначення обв'язки

Обв'язка котла забезпечує злагоджену роботу всіх елементів опалювальної системи.

Обв'язка джерела тепла являє собою його установку, монтаж, підключення до опалення та водопостачання.

Якісно виконана обв'язка обладнання опалювальної системи:

  1. Контролює температуру в автоматичному режимі і запобігає закипання теплоносія.
  2. Скидає в трубах повітря.
  3. Регулює обсяг теплоносія в системі, захищаючи її від надмірного тиску.
  4. Забезпечує захист обладнання від бруду потрапила або утворилася всередині системи.

Складові елементи обв'язки

Для виконання захисних і регулюючих функцій встановлюють різноманітне теплотехнічне обладнання, підібрати і встановити яке допоможуть інженери «Екосистем інжиніринг».

Розширювальний бачок, циркуляційний насос, повітряні елементи, теплоаккумулятор, фільтри грубого очищення, різноманітні крани, манометри, запобіжні клапани, розповітрювачі. Все це - важливі елементи обв'язки котла, що забезпечують функціонування всієї системи.

Розширювальні баки забезпечують компенсацію обсягу теплоносія при температурному розширенні.

Циркуляційні насоси допомагають теплоносію проходити по всьому шляху опалювальної системи і повертатися для подальшого циклу підігріву.

Для системи твердопаливного котла з акумулюючою ємністю знадобиться ще і термостатичний змішувальний вузол. Прекрасно себе зарекомендували вироби від шведського виробника Laddomat. Термосмесітельний вузол забезпечує оптимізацію нагріву рідкого теплоносія в накопичувальному баці.

Група безпеки складається з манометра, запобіжного клапана і роповітрювача. Вона запобігає аварійні ситуації: стежить за тиском в котлі, видаляє повітря з усієї системи. Скидає запобіжний клапан при перевищенні допустимого порогу тиску просто позбавляється від води або пари.

При функціонуванні автоматики для опалення спеціальні датчики відслідковують тиск і рівень води в самому котлі. Якщо трапився якийсь збій, то датчик передає цю інформацію на реле, яке відключає напругу клапана, після чого той закривається і проблему можна вважати ліквідованою.

Необхідна також і автоматика для обв'язування котельного обладнання. Спеціальні датчики відслідковують тиск і рівень води в самому котлі. Якщо трапився якийсь збій, то датчик передає цю інформацію на контролер, який відключає напругу клапана. Той закривається і проблему можна вважати ліквідованою.

Будь-яке обладнання для обв'язки можна придбати в нашій компанії комплексно. Ми продаємо те, що самі використовуємо при монтажах систем опалення в Дніпрі.

Контактна інформація

Пн–Сб: с 08–30 до 18–00

(099) 207-30-65
(097) 563-99-91
(093) 241-08-04

Ігор Іванович