Опалення для дому та квартири
Обладнання з доставкою по Україні
Контактная информация

Пн–Сб: с 08–30 до 18–00

(066) 892-81-44
(097) 563-99-91
(093) 241-08-04

Ігор Іванович

Повернення товару

Умови повернення

Згідно Закону України "Про захист прав споживачів" протягом 14-ти днів з моменту покупки Покупець має право на повернення або обмін придбаного товару за умови що:

  • товар не був введений в експлуатацію і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей, програмне забезпечення не піддавалося змінам і т. п.
  • товар повністю зберіг товарний вигляд; 
  • товар укомплектований, збережені всі ярлики, плівки і заводське маркування.

 
Обміну та поверненню не підлягає товар в наступних випадках:

  • вироби, які були пошкоджені або модифіковані (виключаючи заводський брак);
  • вироби, які мають сліди користування;
  • вироби після 14 днів з дня продажу не можуть бути прийняті для повернення або обміну.

Якщо товар не працює, обмін або повернення товару здійснюється тільки після огляду сервісним центром і підтвердження, що умови експлуатації не порушені.

Оформлення повернення

Для повернення товару в наш інтернет-магазин на гарантійне або сервісне обслуговування вам необхідно зв'язатися з менеджером по телефону, який вказаний в розділі сайту Контакти, попередити про повернення, уточнити відділення Нової пошти та одержувача для доставки.

Товар необхідно відправити нам в повній комплектації і належного вигляду (ціла упаковка, відсутність слідів шкарпетки, збережені споживчі властивості), а також прикласти до нього гарантійний талон. Недотримання цих умов може служити причиною для відмови в поверненні товару відповідно до встановленого законом порядку.

Всі транспортні витрати при відправленні клієнт бере на себе. Відправляючи продукцію на повернення покупець не ставить контроль оплати, зворотну доставку грошей і т.д. Це повинна бути звичайна посилка. Ми забираємо товар з відділення і протягом 2-х робочих днів після отримання перевіряємо товар на відсутність зовнішніх пошкоджень і фізичних впливів, які могли спричинити за собою неполадку.

Повернення грошей

Якщо збережений товарний вигляд і споживчі властивості, інтернет-магазином здійснюється повернення грошових коштів на платіжну карту Приват Банк протягом семи робочих днів. Додаткову інформацію щодо обміну та повернення товару Ви завжди можете отримати за телефоном, вказаним на сайті.