Пн–Сб: с 08–30 до 18–00
Ігор ІвановичЯк вибрати теплоакумулюючу ємність
Ви вже прийняли рішення купити і встановити акумулює бак в опалювальну систему. Зараз необхідно визначити модель ємності, яка буде найбільш оптимальною. При виборі теплоакумулятора потрібно врахувати кілька нюансів. Тому, відразу рекомендуємо звернутися за допомогою до теплотехніку. Якщо ви бажаєте спочатку самостійно оцінити можливі варіанти, ми підготували ці підказки в допомогу.
Буферні ємності встановлюються в опалювальні системи з різними джерелами тепла: тепловими котлами, електрокотлами, сонячними колекторами і тепловими насосами. Теплоакумуляторний бак збирає тепло з різною температурою і роздає його в опалювальний або ГВС контур по заданих налаштувань системи.
У парі з електричним котлом або з тепловим насосом теплоакумулятор домагається максимальної економічної ефективності при роботі з нічним тарифом. В цьому випадку, вода в ємності нагрівається вночі за пільговою ціною на електрики і подається в систему опалення в денний час. Економія витрат на опалення досягає 40%.
Буферна ємність встановлюється для економії коштів при експлуатації, комфорту осблужіванія опалення і підвищення довговічності опалювальної системи. Тому, ціна обладнання - важливий, але не головний критерій при виборі моделі. Рекомендуємо уважно підійти до аналізу, перш за все, технічних параметрів і можливостей обладнання.
Ціна теплоакумулятора безпосередньо залежить від його розміру. Чим більше обсяг, тим дорожче. Вибираючи бак за обсягом, пам'ятайте, що недостатній обсяг буде швидко нагріватися, залишаючи в системі надмірне тепло. Також швидко він і охолоне & ndash; короткий час його участі в роздачі тепла не дасть потрібного ефекту. А ось занадто велику ємність котел грітиме занадто довго, а розподільний контур в цей час буде без тепла.
Спрощено можна прийняти обсяг 50 л на 1 кВт потужності встановленого котла. Але краще, звернутися за порадою до теплотехніку.
Вибір потрібної комплектації ємності продовжуйте виходячи з передбачуваних завдань, які потрібно вирішити. Визначте, які елементи системи будуть в перспективі підключені до котла в якості джерел тепла, а які будуть тепло забирати. На корпусі бака має бути необхідну кількість патрубків і ревізійних фланців, щоб підключити всі заплановані контури.
Також, переліком контурів розподілу тепла визначається необхідність в змійовиках.
Габаритні розміри буферного бака враховуйте при плануванні місця його розташування. Критичним фактором тут є діаметр ємності, який може бути більше, ніж дверні прорізи по шляху її транспортування до місця установки. Зверніть увагу, що в характеристиках указуються два діаметра: без ізоляції і з ізоляцією. Уточнюйте, чи можлива установка ізоляції на місці монтажу.
Товщина ізоляції, 50 або 100 мм, позначається на вартості. Незначне подорожчання суми дозволить знизити втрати тепла баком і, в підсумку, принесе економію коштів.
Скласти спільно з нашим теплотехніком перелік технічних вимог і замовити потрібну комплектацію буферної ємності у виробника - буде кращим варіантом при виборі.
Щоб отримати допомогу в правильному виборі, залишайте заявку на сайті або телефонуйте нам по телефону.
Поможем выбрать нужную модель буферной ёмкости