Опалення для дому та квартири
Обладнання з доставкою по Україні
Контактная информация

Пн–Сб: с 08–30 до 18–00

(066) 892-81-44
(097) 563-99-91
(093) 241-08-04

Ігор Іванович

Розрахунки

Для захисту електричних котлів від перевантаження використовують автоматичні вимикачі. Як правильно розрахувати параметри і вибрати автоматичний вимикач для електрокотла.

Постійне збільшення вартість послуг централізованого обігріву змушує більшість жителів міських багатоповерхівок шукати інші більш економічні способи підтримки комфортабельного мікроклімату в своїх оселях. Ефективна альтернатива - перехід на автономне опалення квартири.

Помилковий підбір потужності твердопаливного котла - перша з найпоширеніших помилок необізнаного покупця. Це відбувається в разі, якщо людина приймає рішення виходячи з стереотипу "чим більше потужність котла, тим краще".

Чи потрібно встановлювати буферну ємність в систему опалення – економічна доцільність чи зайві витрати на обладнання?

Установка буферної ємності доцільна при будь-якому варіанті опалення приватного будинку, за винятком системи з газовим котлом.

Обігріти будинок площею 100 м2 можливо різними способами: газом, твердим паливом, електричним котлом або тепловим насосом. Кожен з цих способів має свої переваги і недоліки. Порівняємо варіанти.

Опалити будинок площею 70 м2, можна використовуючи газ, дрова, вугілля, пелети, дров'яні або торф'яні брикети, електричний котел або тепловий насос. Що потрібно передбачити заздалегідь.

Як зробити монтаж системи опалення для приватного будинку. Щоб отримати теплий будинок, потрібно провести ряд технічних заходів від складання проекту системи опалення до її запуску в роботу.

Щоб визначити скільки дров знадобиться дров'яному котла для роботи, потрібно порахувати витрату палива і кількість втрат тепла опалювальним приміщенням в одиницю часу.

Час горіння однієї закладки дров в котлі залежить від обсягу завантаженого палива і його тепловіддачі. Теплотворна здатність деревини залежить від її щільності. Чим більше щільність деревини, тим більше тепла він виділяє при згорянні.

Що потрібно зробити, щоб збільшити дозволену електричну потужність для приватного будинку або квартири.

Як обрати найекономічніший спосіб опалення для свого будинку, щоб взимку було тепло і комфортно, а сімейний бюджет від цього надмірно не страждав.

Система опалення з тепловим насосом повітряного або геотермального типу для кожного об'єкта унікальна. Для того, щоб визначити ціну на тепловий насос з установкою, після вивчення умов на місці, ми складаємо схему монтажу всього необхідного обладнання. На монтаж теплового насоса під ключ ціна складається з вартості всіх монтажних робіт і складових системи опалення, з урахуванням вже наявного в будинку обладнання.

Екологічно чисті овочі та фрукти, запашна зелень в будь-яку пору року стали реальністю в нашому житті. Як забезпечити тепло рослинам в теплиці, щоб застосовувати менше нітратів для їх росту? Адже це не тільки натуральні продукти, а й значна економія коштів фермера на добривах.

Для розрахунку вартості установки або заміни системи опалення в приватному будинку важливо заздалегідь знати, скільки грошей буде коштувати кожен етап робіт. Точну суму взяти відразу ніде. Кожен об'єкт унікальний. Від чого залежить загальна ціна, ми розібрали в статті нижче.

Кожен об'єкт, на якому потрібно встановити твердопаливний котел, унікальний. Обсяг робіт різний, відповідно, ціна монтажу відрізняється. Вартість монтажних робіт залежить від типу системи опалення, виду встановлюється агрегату і переліку обладнання, яке потрібно встановити.

При нагріванні системи опалення відбувається збільшення об'єму рідкого теплоносія в її контурах. Для захисту від надмірного гідравлічного тиску встановлюється розширювальний бачок. Як правильно підібрати його об'єм.

Розрахувати окупність теплового насоса потрібне при прийнятті рішення про вибір виду джерела теплової енергії. Будуєте новий будинок або в існуючій будівлі вирішили модернізувати опалювальну систему – перейти з газового опалення на більш сучасне і економічне. Знаючи термін окупності теплового насосу легше прийняти рішення.

Тарифи на газ для населення і підприємств України станом на 01.03.2020 року.

Тарифи 2020 року на електричну енергію для населення України. Загальні і пільгові розцінки, які дозволять істотно заощадити витрати на електроопалення приватного будинку.

Два варіанти котлів: газові та електричні. Не передбачають великих капіталовкладень на етапі установки. Вони прості в обслуговуванні. Який з них вибрати?