Фланцевий циркуляційний насос DAB BPH 150/280.50T – трифазний насос з «мокрим ротором».
Режими роботи:
Споживана потужність до 1470 Вт, максимальний натиск до 15,5 м, максимальна подача 34,5 куб.м/год.
Фланцеве підключення DN50 та монтажна довжина 280 мм забезпечують зручне встановлення як у побутових, так і промислових системах. Конструкція з «мокрим» ротором гарантує низький рівень шуму і ефективне охолодження двигуна за рахунок рідини, що перекачується. Насос підходить для роботи з електрокотлами, бойлерами, фанкойлами, а також теплоносіями на основі гліколю.
| Тип | Діаметр умовного проходу, мм |
Монтажна довжина, мм |
Живлення | Швидкість | Потужність, Вт | Сила струму, А | |||||||
| Оберти, 1/хв | Натиск, м | Подача, куб.м/год | Вага, кг | ||||||||||
| BPH 150/280.50 T |
DN50 |
280 |
3~ 230В 50 Гц |
3~ 400В 50 Гц |
до 15,5 |
до 34,5 | |||||||
до 15,3 |
до 34,0 | ||||||||
до 13,5 |
до 29,1 | ||||||||
При встановленні насоса важливо розмістити осі в правильному положенні.
| Енергоефективність / продуктивність | |
| Електричні характеристики | |
| Електричні характеристики мережі | 3~ 230 В / 3~ 400 В, 50 Гц |
| Конструктивні особливості | |
| Діаметр умовного проходу, мм | 50 |
| Матеріал валу двигуна | Нержавіюча сталь |
| Матеріал обмотки статора | Мідь |
| Монтажна довжина, мм | 280 |
| Кількість швидкостей | 2/3 |
| Матеріал робочого колеса | Полімер |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Приєднання | Фланцеве |
| Вага, кг | 26,0 |
| Особливості системи | |
| Максимальний тиск в системі, бар | PN 10 |
| Максимальна робоча температура, °С | + 110 °C |
| Захист | |
| Захист від перегріву | Вбудована в обмотку |
| Клас ізоляції (IEC 85) | H (до 180°С) |
| Клас захисту IP | IP 44 |
| Особливості експлуатації | |
| Діапазон температур навколишнього середовища, °С | +5 ... +40 °C |
| Діапазон температур середи, що перекачується, °С | -10 ... + 110 °C |