Опалення для дому та квартири
Обладнання з доставкою по Україні
Контактная информация

Пн–Сб: с 08–30 до 18–00

(066) 892-81-44
(097) 563-99-91
(093) 241-08-04

Ігор Іванович

Кондиціонер спліт-система Neoclima Therminator 3.0 NS / NU-07AHX

 • Код товару:NS/NU-07AHX
 • Наявність: Є в наявності
 • Виробник: Neoclima

 • Ціна: 11 999 грн


 • Заплуталися, набридло вибирати?

Кондиціонер спліт-система Neoclima Therminator 3.0 NS / NU-07AHX


Настінна спліт-система | Обсяг повітря до 20 м² | Тип двигуна - звичайний | Осушення, охолодження і обігрів | Фреон R-410A |


 

NeoclimaКитайКласс энергоэффективности: BПлощадь до 20 м²обычный компрессорМаркировка кондиционера, тыс. BTU 7Работа на обогрев до -7 ° CТип фреона: R-410A

 

Побутовий кондиціонер серії Therminator 3.0 NS / NU-07AHX - це новинка 2020 року, яка є продовженням популярної лінійки кондиціонерів Neoclima відомого кліматичного бренду з Великобританії.  Модельний ряд серії Neoclima Therminator 3.0 складається з п'яти потужностей - від 2 кВт до 7 кВт продуктивності в режимі охолодження або обігріву.

Дизайн кондиціонера Neoclima Therminator 3.0 має класичну форму, білий глянсовий пластик і сучасну геометрію.  Також, присутній прихований LED дисплей приємного білого кольору, який абсолютно непомітний в вимкненому стані.

Кондиціонери Neoclima Therminator 3.0 відрізняються чіткою підтримкою заданої температури.  За це відповідає функція «I feel».  Вимірювання температури в приміщенні відбувається за допомогою пульта управління, який має вбудований датчик.  Цим самим зменшується різниця температур під стелею, де знаходиться внутрішній блок, і на більш низькому рівні, де знаходиться користувач.

Кондиціонер Neoclima Therminator 3.0 дуже простий в управлінні.  Наприклад, за допомогою дистанційного пульта з підсвічуванням дисплея, користувач може включити режим «Smart».  Він означає повністю автоматичну роботу кондиціонера з логічним алгоритмом, який визначається за допомогою вимірювання температури всередині приміщення.  Принцип такий - якщо в приміщенні нижче 21 градуса, то включається режим обігріву, якщо температура в кімнаті від 21 до 23 градусів - працює просто режим вентиляції, і тільки якщо температура підніметься вище 26 градусів - автоматично кондиціонер перейде в режим охолодження.

Також, якщо користувач хоче швидко охолодити або обігріти приміщення, то режим «Super» стане в цьому ідеальним помічником.  Натиснувши відповідну кнопку на пульті управління, автоматично задаються максимальні значення температури в приміщенні - для охолодження це 16 градусів, для обігріву це 30 градусів.  Кондиціонер починає працювати на максимальних обертах і вже через три хвилини користувач відчує бажані зміни в температурі.

Зручно користуватися і режимом «Sleep».  Якщо користувач не хоче помічати кондиціонер вночі, то ця функція то що треба.  В цьому режимі кондиціонер відразу зменшує оберти вентилятора до мінімальних, підсвічування дисплея відключається.  Також, кожні 2 години задана температура підвищується автоматично на 1 градус (при обігріві, навпаки, зменшується на 1 градус), а через 8 годин кондиціонер автоматично вимкнеться.

Теплообмінники зовнішнього і внутрішнього блоків покриті гидрофильной плівкою, яка перешкоджає корозії.  При перепадах струму в електромережі можливо аварійне відключення кондиціонера.  За допомогою функції авторестарт при повторному запуску кондиціонера будуть збережені всі попередні налаштування користувача.

Отже, до основних переваг кондиціонера Neoclima Therminator 3.0 можна віднести:

 • прихований LED дисплей
 • функція «I feel»
 • авторестарт;
 • режим «Smart»;
 • режим «Sleep»
 • 4 режими роботи: охолодження, обігрів, вентиляція, осушення;
 • гідрофільні покриття теплообмінників.

Інструкція з експлуатації

Найменування NS/NU-07AHX
Електричні характеристики
Потужність, БТЕ / год 7000
Конструктивні особливості
Компресор Hitachi
Тип компресора неінверторний
Габаритні розміри (В × Ш × Г), мм 780х270х208 мм (внутр. блоку)
Особливості експлуатації
Обсяг повітря в приміщенні, куб.м до 50 куб.м
Енергоефективність / продуктивність
SCOP (работа на обогрев) 2.72
SEER (работа на охлаждение) 3.61
Режим роботи вентиляція, осушення, охолодження і обігрів, фільтрація
Клас енергоефективності А
Гарантійні умови
Повна гарантія 24 міс.
Інші характеристики
Тип фреона R410A

Написати відгук

Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
type-img

Встановлюємо теплотехнічне обладнання в Дніпрі і області

«Екосистем Інжиніринг» є офіційною монтажною організацією, фахівці якої мають необхідні допуски, відповідне обладнання та кваліфікацію.
Правильний монтаж з гарантією 12 місяців.

Ціна: 11 999 грн