Опалення для дому та квартири
Обладнання з доставкою по Україні
Контактная информация

Пн–Сб: с 08–30 до 18–00

(066) 892-81-44
(097) 563-99-91
(093) 241-08-04

Ігор Іванович

Універсальний гідроакумулятор ELBI AFV-100 CE

 • Код товару:ELBI AFV-100 CE
 • Наявність: Під замовлення до 30 днів
 • Виробник: ELBI

 • Ціна: 6 090 грн


 • Заплуталися, набридло вибирати?

Опис ELBI AFV-100 CE гідроакумулятор

Гидроаккумулятор холодної води зі змінною мембраною

Гидроаккумулятор холодної води зі змінною мембраною - це пристрій, що вбудовується в підтримуючу тиск гідросистему, забезпечує постійну готовність системи до роботи під стабільним тиском. Найбільш часто застосовується в системах з низьким рівнем тиску, де є потреба у насос для забезпечення додаткового тиску. Гидроаккумулятор підтримує тиск в системі, поставляючи додатковий обсяг води в систему до необхідного рівня. Такий процес економить час, який потрібен насосу для включення, коли тиск дійде до оптимального рівня. Процес досягнутий завдяки додатковій азотної подушці, яка має тиск вище атмосферного тиску всередині оболонки акумулятора. Ця подушка розташована між мембраною і внутрішньою поверхнею бака. Будь-яке підвищення тиску води призводить подушку до додаткового здавлення (стиску). Потреби системи підвищуються, і азотна подушка видавлює воду з мембрани в систему, зберігаючи в ній оптимальний тиск. Так як збережене тиск в кінці кінців вичерпується, і тиск в системі падає, реле тиску автоматично включає насос, підтримуючи тиск в системі і акумулятор готовими до подальшого використання. Таким чином, акумулятор запобігає необхідність включення насоса кожен раз, коли того вимагає система, і вирівнює криву системного тиску при оптимальному тиску.

Акумулятори зі змінними мембранами фірми ELBI - це результат 30 річної роботи в області розробки дизайну, виробництва і монтажу баків в гідравлічні системи. В даний час діапазон товарів надано на ринку в повному обсязі. Продукція розділена на різні серії, кожна з яких відповідає різним требованям. Вся продукція відповідає суворим міжнародним стандартам, в основному завдяки останнім досягненням в області дизайну і промислової автоматизації. Заводи компанії ELBI знаходяться в авангарді передових технологій в області дизайну, випуску продукції, автоматичного складання і автоматизації виробництва. Весь виробничий процес виконується на заводському обладнанні фірми ELBI, включаючи виробництво мембран, що є найбільш трудомістким у виробничому процесі, що забезпечує довговічність і зовнішній вигляд закінченого продукту.

Акумулятори фірми ELBI виробляються зі сталі вищої якості і зварюються при використанні сертифікованих матеріалів і операцій. Моделі, що вбудовуються в підтримують тиск гідросистеми, AS, AC, AF і ALF, надані в від 2 до 5000 літрів. Всі моделі підходять для господарсько-побутових потреб, і кожна відрізняється специфічними технічними особливостями, що оберігають рідини від зіткнення з внутрішніми поверхнями бака. За останні роки фірма стала одним з незаперечних лідерів в досягненні високих стандартів з точки зору санітарних норм при випуску продукції. Моделі AF і AFL можливі в варіанті 10 бар і найбільш підходять для роботи в гідросистемах, з обмеженим тиском.

Багаторічна присутність фірми на міжнародному ринку призвело до випуску товарів, які відповідають всім міжнародним вимогам. на ряду зі стандартними моделями, під замовлення можливі конфігурації походящие під ASME, BS, CE TUV стандарт. Гідроакумулятори холодної води зі змінною мембраною також також можуть бути виконані за спецзамовленням, який відображає останні тенденції на світовому ринку.

Підвищена увага до вимог і запитам покупця привели до випуску моделей HI-NOX, повністю виготовлених з нержавіючої сталі з MIG-зварювальними швами. Такі гідроакумулятори придатні для використання в агресивному середовищі (море, що роз'їдають речовини і т. Д.) Технічне рішення, використане при розробці цих акумуляторів, зробило моделі серії HI-NOX еталоном серед баків, оснащених мембранами.

Фінансові переваги використання гідробаків Elbi

На відміну від звичайних акумуляторів без мембран, акумулятори з мембранами мають наступні переваги:

 • економія енергії - скорочує кількість включень насоса
 • економія витрат на установку - відсутність контакту з водою означає, що повітря більше не проникає в воду, і таким чином, відпадає необхідність встановлення компресора для відновлення тиску повітря
 • економія витрат на збереження - перевірці піддається тільки тиск повітря. 6олее того, мембрана може бути замінена, розібрана і зібрана в дуже короткі терміни.
 • знижений обсяг води - економить простір
 • ризик забруднення води знижений мембрана також служить захистом від будь-яких речовин, що знаходяться в повітрі таких як масло, дим, бактерії, сторонні запахи, пил і т.д., які можуть вплинути на якість води. / Ембрани сертифіковані і підходять для господарсько-побутових потреб
 • зносостійкі - той факт, що мембрана оберігає воду від прямого контакту з внутрішніми поверхнями бака, значно зменшує ризик корозії.

Монтажна схема установки гідроакумулятора (5).

Монтажная схема гидроаккумулятора

Найменування ELBI AFV-100 CE
Конструктивні особливості
Об`єм, л 100
Тип мембрани Змінна мембрана з харчової EPDM гуми
Висота, мм 805
Діаметр, мм 500
Діаметр сполучних патрубків, дюйм 1" дюймы, Ø 1 = 1; Ø 2= 1/2F 3/4M
Колір Червоний
Особливості експлуатації
Діапазон температур середи, що перекачується, °С -10 ... + 99 °C
Сфера використання Опалення + водопостачання універсальний
Особливості системи
Максимальний тиск в системі, бар 10
Інші характеристики
Країна виробник Італія

Написати відгук

Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
type-img

Встановлюємо теплотехнічне обладнання в Дніпрі і області

«Екосистем Інжиніринг» є офіційною монтажною організацією, фахівці якої мають необхідні допуски, відповідне обладнання та кваліфікацію.
Правильний монтаж з гарантією 12 місяців.

Ціна: 6 090 грн