Опалення для дому та квартири
Обладнання з доставкою по Україні
Контактная информация

Пн–Сб: с 08–30 до 18–00

(066) 892-81-44
(097) 563-99-91
(093) 241-08-04

Ігор Іванович

Універсальний гідроакумулятор ELBI AC-25 GPM

 • Код товару:ELBI AC-25 GPM
 • Наявність: Під замовлення 5-7 днів
 • Виробник: ELBI

 • Ціна: 1 840 грн


 • Заплуталися, набридло вибирати?

Опис ELBI AC-25 GPM гідроакумулятор

Гідроaккумулятор - пристрій, який сприяє підтримці постійного тиску в системі водоснaбженія. Призначенням гідроaккумуляторa є не тільки зберігання певного запасу води, але і зменшення навантаження на насос, і запобігання гідроударів. Таким чином, для збільшення Термін використання насоса гідроакумулятори грають украй важливе значення тому, що найбільші навантаження насоc відчуває саме при частих включеннях, а гідроакумулятор дозволяє значно скоротити їх кількість.
Сучасні гідроaккумулятори, вироблені вітчизняними та імпортними фірмами, можна розділити на дві великі групи: вертикальні і горизонтальні гідроакумулятори. За своїми функціями і принципом дії вони однакові, проте, горизонтальні рекомендовано встановлювати в систему, в якій насос поверхневий, коли вертикальний тип гідроaккумуляторa відмінно підходить і для підключення до занурювальних насосів. За своєю будовою гідроaккумулятор представляє металевий бак з вбудованою всередині мембраною. Вона расположенa таким чином, що між стінки бака і самої мембраною залишається вільне місце, яке заповнюється газом або повітрям. Всі матеріали, які використовуються в гидроаккумуляторе, не схильні до корозії і не вступають в хімічні і фізичні реакції c водою.
Гідроaккумулятори розрізняються за обсягом, способу установки, якості матеріалів, рівнем максимального надлишкового тиску і порогом максимальної температури. Вибір даного обладнання краще довірити професіоналам тому, що грамотно розрахований обсяг гідроaккумуляторa - це запорука його якісної довгострокової роботи.
Серії АS / АС зі змінними мембранами, представлені моделями місткістю від 2 до 25 літрів, призначені для домашніх систем невеликого розміру, садово-поливальних установок та інших побутових потреб, які потребують меншого натиску. Всі моделі оснащені стандартними EРDM мембранами, які можуть бути використані як розширювальні ємності для господарсько-побутових потреб.

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Спеціальна стійка фарбування забезпечує тривалий захист від корозії.

 • Повна ізоляція повітря і води; контакт між водою і внутрішньою поверхнею бака відсутній.
 • Нетоксична змінна мембрана для господарсько-побутових потреб, досить гнучка для повного заповнення бака, таким чином підсилює експлуатаційні якості і забезпечує продуктивну діяльність.
 • Робоча температура від -10 до +99 oС;
 • Відповідає стандарту 97/23 / CE (PED) (від 2 до 25 літрів)

Акумулятори зі змінними мембранами фірми ELBI - це результат 30 річної роботи в області розробки дизайну, виробництва і монтажу баків в гідравлічні системи. В даний час діапазон товарів надано на ринку в повному обсязі. Продукція розділена на різні серії, кожна з яких відповідає різним требованям. Вся продукція відповідає суворим міжнародним стандартам, в основному завдяки останнім досягненням в області дизайну і промислової автоматизації. Заводи компанії ELBI знаходяться в авангарді передових технологій в області дизайну, випуску продукції, автоматичного складання і автоматизації виробництва. Весь виробничий процес виконується на заводському обладнанні фірми ELBI, включаючи виробництво мембран, що є найбільш трудомістким у виробничому процесі, що забезпечує довговічність і зовнішній вигляд закінченого продукту. Акумулятори фірми ELBI виробляються зі сталі вищої якості і зварюються при використанні сертифікованих матеріалів і операцій. Моделі, що вбудовуються в підтримують тиск гідросистеми, AS, AC, AF і ALF, надані в від 2 до 5000 літрів. Всі моделі підходять для господарсько-побутових потреб, і кожна відрізняється специфічними технічними особливостями, що оберігають рідини від зіткнення з внутрішніми поверхнями бака. За останні роки фірма стала одним з незаперечних лідерів в досягненні високих стандартів з точки зору санітарних норм при випуску продукції. Моделі AF і AFL можливі в варіанті 10 бар і найбільш підходять для роботи в гідросистемах, з обмеженим тиском.
Багаторічна присутність фірми на міжнародному ринку призвело до випуску товарів, які відповідають всім міжнародним вимогам. на ряду зі стандартними моделями, під замовлення можливі конфігурації походящие під ASME, BS, CE TUV стандарт. Гідроакумулятори холодної води зі змінною мембраною також також можуть бути виконані за спецзамовленням, який відображає останні тенденції на світовому ринку. Підвищена увага до вимог і запитам покупця привели до випуску моделей HI-NOX, повністю виготовлених з нержавіючої сталі з MIG-зварювальними швами. Такі гідроакумулятори придатні для використання в агресивному середовищі (море, що роз'їдають речовини і т. Д.) Технічне рішення, використане при розробці цих акумуляторів, зробило моделі серії HI-NOX еталоном серед баків, оснащених мембранами.

Фінансові переваги використання гідробаків Elbi

На відміну від звичайних акумуляторів без мембран, акумулятори з мембранами мають наступні переваги:

 • економія енергії - скорочує кількість включень насоса
 • економія витрат на установку - відсутність контакту з водою означає, що повітря більше не проникає в воду, і таким чином, відпадає необхідність встановлення компресора для відновлення тиску повітря
 • економія витрат на збереження - перевірці піддається тільки тиск повітря. 6олее того, мембрана може бути замінена, розібрана і зібрана в дуже короткі терміни.
 • знижений обсяг води - економить простір
 • ризик забруднення води знижений мембрана також служить захистом від будь-яких речовин, що знаходяться в повітрі таких як масло, дим, бактерії, сторонні запахи, пил і т.д., які можуть вплинути на якість води. / Ембрани сертифіковані і підходять для господарсько-побутових потреб
 • зносостійкі - той факт, що мембрана оберігає воду від прямого контакту з внутрішніми поверхнями бака, значно зменшує ризик корозії.

Монтажна схема установки гідроакумулятора (5).

Монтажная схема гидроаккумулятора

Найменування ELBI AC-25 GPM
Конструктивні особливості
Об`єм, л 25
Тип мембрани Змінна мембрана з харчової EPDM гуми
Висота, мм 290
Діаметр, мм 270
Діаметр сполучних патрубків, дюйм 3/4-1 дюймы
Колір Червоний
Особливості експлуатації
Діапазон температур середи, що перекачується, °С -10 ... + 99 °C
Сфера використання Отопление + водоснабжение универсальный
Особливості системи
Максимальний тиск в системі, бар 8
Інші характеристики
Країна виробник Італія

Написати відгук

Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
type-img

Встановлюємо теплотехнічне обладнання в Дніпрі і області

«Екосистем Інжиніринг» є офіційною монтажною організацією, фахівці якої мають необхідні допуски, відповідне обладнання та кваліфікацію.
Правильний монтаж з гарантією 12 місяців.

Ціна: 1 840 грн