Опалення для дому та квартири
Обладнання з доставкою по Україні
Контактная информация

Пн–Сб: с 08–30 до 18–00

(066) 892-81-44
(097) 563-99-91
(093) 241-08-04

Ігор Іванович

Розрахунок вартості монтажу опалення в приватному будинку

Автор: admin    Дата: 23.06.2017

Для розрахунку вартості установки або заміни системи опалення в приватному будинку важливо заздалегідь знати, скільки грошей буде коштувати кожен етап робіт. Точну суму взяти відразу ніде. Кожен об'єкт унікальний. Від чого залежить загальна ціна, ми розібрали в статті нижче.

Що дає автономне опалення приватного будинку

При плануванні установки опалювальної системи в приватному будинку не всі клієнти уявляють собі процес. Крім цього, багато потенційних покупців автономних систем погано уявляють перелік робіт та необхідного обладнання. У статті ви знайдете інформацію про ці та інші питання, які актуальні для будь-якої людини, що бажає встановити систему незалежного опалення.

Питання обігріву будинку виникає відразу, коли майбутній власник котеджу починає планувати будівництво. Чим раніше зайнятися цим питанням, тим швидше можна буде вирішити всі потенційні проблеми. Безліч питань виникає саме з вибором устаткування і матеріалів, необхідних для установки обладнання для ефективного автономного опалення будинку.

В яких випадках доцільно робити автономне опалення

Встановлення автономного опалення можна рекомендувати в декількох випадках:

 1. Занадто високі ціни на енергоносії.
 2. Відсутність системи міського опалення.
 3. Незручність існуючої системи міського теплопостачання.

Одна з найпопулярніших проблем полягає в питанні економії грошей. Справа в тому, що ціна на обладнання, яке потрібно для установки, може бути не дуже високою. Вигода ж з лишком компенсує всі витрати, адже постачання тепла приватного будинку через центральну міську систему буде коштувати дуже дорого. Найнадійніший вихід в подібній ситуації - це опалення своїми силами, тобто за допомогою автономної системи.

Не менш важливо і те, що можна знайти таку автономну опалювальну систему, яка повністю підійде особисто під ваші потреби. Це стосується розмірів обладнання, адже не всі варіанти опалення підходять для невеликих приватних будинків.

Перелік робіт по монтажу опалення в приватному будинку

Для монтажу традиційної опалювальної системи в будинку виробляють ряд теплотехнічних робіт:

 1. Установку та обв’язку котла.
 2. Монтаж додаткового обладнання для обв’язки:
  1. Насоси.
  2. Клапани.
  3. Групы безпеки.
  4. Розширювальні бачки.
 3. Установку акумулюючого бака.
 4. Монтаж димохода.

Не слід забувати і про необхідність правильної розводки по будинку і установки радіаторів або теплої підлоги, адже це буде особливо актуально в зимову пору року.

Окремо варто розглянути вартість робіт по установці теплових насосів. Ціна на монтаж повітряного теплового насоса становить 10-15% вартості комплекту обладнання. А ось встановити тепловий насос типу грунт-вода обійдеться близько 50% вартості, тому що роботи включають буріння свердловин і установку геозондів для зовнішнього теплообмінного контуру. Ціна буріння свердловини в кожному регіоні буде різна, залежно від вміщають геологічних порід і наявності водоносних горизонтів. Дізнайтеся, як заплатити менше за установку теплового насоса.

Від чого залежать ціни на установку опалювального обладнання в приватному будинку

Стоимость монтажа отопления зависит от перечня оборуованияЦіна на установку зазвичай залежить від вартості вибраного обладнання і складності роботи для майстрів. Стандартна послуга монтажу - це не єдина стаття витрат. Вартість робіт також збільшиться, адже платити доводиться не тільки за саме устаткування, а й за його установку майстрами. Система дозволить заощадити в майбутньому, але для цього доведеться заплатити на самому початку, тобто за установку.

Як визначається вартість монтажних робіт в Україні

Вартість установки системи - це не єдина стаття витрат.

Перша стаття витрат - це проектна документація. Вона обійдеться клієнтові приблизно в 13 000 грн. Можливо, що буде необхідно заплатити і більше, адже деякі плани мають високий рівень складності, тому їх можуть виконати не всі фахівці. Але офіційний і узгоджений в технічних службах проект не завжди потрібен. При модернізації системи в приватному будинку можна обійтися і без нього.

Ціна монтажу опалення в невеликому приватному будинку може скласти 10000-15000 грн. Слід враховувати, що в опалення великого приватного будинку обійдеться ще дорожче. Монтаж одного лише котла буде коштувати приблизно 4000 грн.

Не варто проводити встановлення таких складних технічних систем самостійно, якщо ви не володієте досвідом, адже це може виявитися не тільки неефективно, але й небезпечно для життя, так як такі складні системи вимагають знання технічних нюансів.

Терміни виконання монтажу котла

Час виконання монтажу котла залежить від обсягу робіт. Терміни складають від 2-10 днів - у приватному будинку, і до 3-х місяців - обладнання котельні з прокладкою комунікацій.

Гарантії на монтажні роботи

Гарантії на монтаж систем опалення видаються в тому випадку, якщо клієнт замовив повну послугу з встановлення, а не монтаж окремих компонентів. У деяких компаніях гарантія може становити приблизно 1-2 роки.


  РозрахункиСистеми опалення

Контактна інформація

Пн–Сб: с 08–30 до 18–00

(099) 207-30-65
(097) 563-99-91
(093) 241-08-04

Ігор Іванович