Опалення для дому та квартири
Обладнання з доставкою по Україні
Контактная информация

Пн–Сб: с 08–30 до 18–00

(066) 892-81-44
(097) 563-99-91
(093) 241-08-04

Ігор Іванович

Про теплотехніку: інформація, приклади розрахунків опалення

Опалення будівлі представляє великий комплекс теплотехнічного обладнання та комунікацій, призначення якого – створення необхідної температури в будинку.

Поняття система передбачає наявність безлічі елементів, які служать єдиному завданню.

В Україні за підсумками продажів теплогенеруючих установок за 2013-2016 роки твердопаливні котли займають 70% ринку. На частку газових доводиться 20% продажів. У Дніпропетровській області було продано 7% котлів від загального обсягу. Більше тільки в Київській області - 14%.

Щоб визначити скільки дров знадобиться дров'яному котла для роботи, потрібно порахувати витрату палива і кількість втрат тепла опалювальним приміщенням в одиницю часу.

Час горіння однієї закладки дров в котлі залежить від обсягу завантаженого палива і його тепловіддачі. Теплотворна здатність деревини залежить від її щільності. Чим більше щільність деревини, тим більше тепла він виділяє при згорянні.

При нагріванні системи опалення відбувається збільшення об'єму рідкого теплоносія в її контурах. Для захисту від надмірного гідравлічного тиску встановлюється розширювальний бачок. Як правильно підібрати його об'єм.